NABÍDKA PRÁCE


PRONÁJEM KANCELÁŘE

image image image image image image
o společnosti

 

Vydavatelství CCB, spol. s r.o., s vlastní výrobní základnou tisku, grafického zpracování a webservisu produkuje od roku 1991 špičkové odborné časopisy a tiskoviny. Většina publikací a časopisů vydavatelství CCB je určena jak pro Českou, tak pro Slovenskou republiku.


číst dále

časopisy

 

Vydavatelství produkuje od roku 1991 špičkové odborné časopisy a tiskoviny v několika oblastech.
Ve společnosti vychází časopisy IT Systems, Technika a trh, Golf, CAD a Brno Business & Style.číst dále
tiskárna

 

V roce 1992 bylo ve vydavatelství CCB vytvořeno samostatné středisko tiskárna, aby mohla vzniknout vlastní výrobní kapacita vhodná pro kompletní tiskařské a knihařské zpracování časopisů. Největším přínosem pro naše zákazníky je třísměnný provoz. Díky němu jsme schopni zhotovit i poměrně složitou zakázku včetně knihařského zpracování v rekordně krátkém čase.

číst dále
grafické studio

 

Grafické studio zajišťuje zpracování všech časopisů
a knih, které vydavatelství CCB produkuje, ale kromě interních zakázek nabízíme část kapacity i externím zákazníkům. Služby grafického studia zahrnují komplexní škálu celé předtiskové přípravy od grafického návrhu po finální CTP.


číst dále
webservis

 

Webservis zajišťuje provoz a vývoj veškerých internetových projektů vydavatelství. Poskytujeme také širokou nabídku služeb externím zákazníkům, pro které zařizujeme kompletní tvorbu webu – od poradenství a prvotního návrhu až po finální verzi a marketing.


číst dále
CTP

 

Činností střediska CTP je kontrola dat pro osvit, vyřazení zakázky a následný osvit na tiskové polymerové desky. Ctp generuje soubory CIP3 pro snadné vybarvení tiskového stroje. Osvit provádíme nejen pro vnitřní potřebu firmy, ale i pro externí zákazníky, kterým můžeme nabídnout 3 základní rozměry tiskových desek.

číst dále
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6